O Nas

Katalog firm Skandynawiainfo powstał z myślą o Polonii mieszkającej w Skandynawii. To wyjątkowa platforma, która łączy usługodawców z klientami i pozwala im nawiązać szybki kontakt.

Potrzebny Tobie lekarz w Szwecji lub biuro rachunkowe w Danii? Wystarczy, że poświęcisz chwilę i skorzystasz z wyszukiwarki. W katalogu znajdują się firmy z różnych branż. Wszystko po to, by zapewnić dużą różnorodność ofert i spełniać potrzeby osób o różnych oczekiwaniach.

Z perspektywy firm dołączenie do katalogu daje wiele możliwości. Usługi znajdują nowe grupy docelowe i stają się bardziej popularne wśród Polonii. Katalog jest częścią poczytnego serwisu informującego o najważniejszych wydarzeniach w Szwecji, Danii i Norwegii.

Duże grono stałych czytelników sprawia, że oferty sprawnie trafiają do potencjalnie zainteresowanych osób. Klientów można zachęcać poprzez rozbudowany system reklamy. Jedną z wielu opcji jest dodawanie ocen i wprowadzanie internetowych rezerwacji.

Katalog firm w Skandynawii opiera się na łatwym dostępie do informacji. Nie trzeba już przeszukiwać grup na facebooku, które często przepełnione są mało konkretnymi postami. Nie trzeba również robić żmudnych poszukiwań na stronach obcojęzycznych, gdzie trudno zorientować się, czy dana firma uwzględnia w swojej ofercie potrzeby Polonii.

Polskie sklepy i warsztaty samochodowe najlepiej znają codzienne problemy i oczekiwania emigrantów. Podobnie jest z innymi branżami. Dodatkowo umożliwiają kontakt w języku polskim.

Oferta katalogu firm w Skandynawii koncentruje się na usługach w Szwecji, Danii i Norwegii.

Każdy przedsiębiorca dobiera optymalny dla swoich potrzeb pakiet rozwiązań. Może zaprezentować klientom najważniejsze informacje – nazwę, lokalizację, dane kontaktowe i adres strony internetowej – lub sięgnąć po bardziej rozbudowane opcje.

Użytkownicy katalogu cenią sobie możliwość tworzenia wydarzeń i wdrażania internetowych systemów rezerwacji. Przydatne jest również ocenianie firm. Dla usługodawców to praktyczny miernik jakości, dla klientów szansa na wybranie usług o dobrej opinii.

Najważniejsze informacje dla Polonii można znaleźć w ramach jednego serwisu, w języku polskim. Oferta katalogu jest nowością na rynku, jako jedyna zapewnia szerokie pakiety rozwiązań i korzystne ceny.